Alle collecties
Huurders
Annuleringen en terugbetalingen
Annuleringsvoorwaarden voor huurders
Annuleringsvoorwaarden voor huurders

Wanneer je in aanmerking komt voor een annulering en hoe je een boekingsannulering kunt aanvragen

E
Geschreven door Erik Gruwel
Meer dan een week geleden bijgewerkt

Als je boeking wilt annuleren, zijn er specifieke tijden waarop je een volledige of gedeeltelijke terugbetaling kunt ontvangen. Dit hangt af van de geldende annuleringsvoorwaarden van de woning die je hebt geboekt.

HousingAnywhere biedt twee soorten annuleringsvoorwaarden: strikte en flexibel. De annuleringsvoorwaarden van toepassing op jouw boeking, vind je op de gesprekspagina met de verhuurder. De voorwaarden die van toepassing zijn, zijn die die in de advertentie worden getoond wanneer je voor het eerst met de verhuurder contact opneemt.

Houd er rekening mee dat als je annuleringsreden onder onze Algemene voorwaarden valt, je de annulering op elk moment kunt aanvragen, vóór de uitbetaling naar de verhuurder is gestuurd (48 uur na de intrekdatum) en dat deze door ons team zal worden beoordeeld.

Zodra 48 uur verstreken zijn, is er geen terugbetaling meer mogelijk. Dit komt omdat je eerste maand huur 48 uur na de geregistreerde intrekdatum aan de verhuurder wordt uitbetaald, waardoor hij of zij officieel je verhuurder wordt. Als je hierna nog steeds wil annuleren, moet je met je verhuurder contact opnemen om te proberen tot een regeling te komen.

Zo werken de annuleringsvoorwaarden:

Strikte annulering:

1. Binnen 24 uur na bevestiging van een boeking

Nadat je een boeking met een verhuurder hebt voltooid, heb je tot 24 uur om van gedachten te veranderen. Als je binnen deze tijdsperiode besluit je boeking te annuleren, worden er geen vragen gesteld. Je ontvangt de eerste maand huur volledig terug, maar let op dat de eenmalige kosten voor huurbescherming niet worden terugbetaald.

2. Meer dan 24 uur na boeking en voor je intrekdatum*

Als je ervoor kiest om je boeking binnen dit tijdsbestek te annuleren en je hebt geen geldige reden voor annulering**, is je terugbetaling afhankelijk van de bereidheid van de verhuurder om de huur terug te betalen. Houd er rekening mee dat dit volledig naar goeddunken van de adverteerder is en dat de eenmalige kosten voor huurbescherming niet worden terugbetaald.

3. Binnen 48 uur na je geregistreerde intrekdatum

Zodra je intrekt, heb je de kans om te controleren of de woning overeenkomt met wat in de advertentie staat vermeld. Als je ons binnen 48 uur na intrek op de hoogte stelt en je reden voor annulering geldig is volgens onze algemene voorwaarden (volgens de onderstaande procedure), krijg je het volledige bedrag terug (eerste maand huur en de eenmalige kosten voor huurbescherming).

Flexibele annuleringsvoorwaarden:

1. Binnen 24 uur na bevestiging van een boeking

Nadat je een boeking met een verhuurder hebt voltooid, heb je tot 24 uur om van gedachten te veranderen. Als je binnen deze tijdsperiode besluit je boeking te annuleren, worden er geen vragen gesteld. Je ontvangt de eerste maand huur volledig terug, maar let op dat de eenmalige kosten voor huurbescherming niet worden terugbetaald.

2. Meer dan 30 dagen voor je intrekdatum*

Als je je boeking binnen dit tijdsbestek annuleert, krijg je de huur van de eerste maand terugbetaald en de eenmalige kosten voor huurbescherming worden niet terugbetaald.

3. Minder dan 30 dagen en meer dan 7 dagen voor je geregistreerde intrekdatum

In dit scenario ontvang je 50% van de eerste maand huur en worden de eenmalige kosten voor huurbescherming niet terugbetaald.

4. Minder dan 7 dagen voor je geregistreerde intrekdatum

Als je je boeking binnen dit tijdsbestek annuleert en geen geldige reden voor annulering hebt**, kom je niet in aanmerking voor een terugbetaling. De eenmalige kosten voor huurbescherming worden niet terugbetaald.

5. Binnen 48 uur na je geregistreerde intrekdatum

Zodra je intrekt, heb je de kans om te controleren of de woning overeenkomt met wat in de advertentie staat vermeld. Als je ons binnen 48 uur na intrek op de hoogte stelt en je reden voor annulering geldig is volgens onze algemene voorwaarden (volgens de onderstaande procedure), krijg je het volledige bedrag terug (eerste maand huur en de eenmalige kosten voor huurbescherming).

*De intrekdatum is de datum die op ons platform voor je boeking is geregistreerd.

** Geldige redenen om te annuleren vind je in onze Algemene voorwaarden. De woning is bijvoorbeeld niet zoals geadverteerd.

Om een annulering aan te vragen, moet je de volgende stappen volgen:

  1. Je kunt op een van de onderstaande manieren een annulering aanvragen:

    1. Ga naar je berichten, selecteer 'geboekt' en zoek je boeking. Open het gesprek en scrol naar beneden om rechts je boeking te zien. Klik dan op 'je boeking annuleren of wijzigen'. Selecteer 'Boeking annuleren', vul het formulier in en stuur het formulier dat vervolgens verschijnt.

  2. Houd je e-mail in de gaten. Ons team Terugbetalingen en annuleringen zal je claim beoordelen. We zullen contact met je opnemen en kunnen om meer informatie vragen.

  3. Je ontvangt het resultaat van je annuleringszaak per e-mail.

Aarzel niet om contact op te nemen als je vragen hebt.

Was dit een antwoord op uw vraag?